PARAŠYKITE MUMS vargdieniu@gmail.com
PASKAMBINKITE MUMS +370 616 15723
PAAUKOK

Praktika ir savanorystė

PRAKTIKA IR SAVANORYSTĖ

Maloniai kviečiame atlikti praktiką ir savanoriauti VGI vaikų užimtumo programos „Angelų palėpės“ veiklose, taip pat vaikų veiklose įtėvių ir globėjų refleksijų grupės metu bei įtėvių/globėjų filmų terapijos metu.

PRIIMAME PRAKTIKANTUS

  • Socialinio darbo, psichologijos / įvairių terapinių ir edukologijos studijų programų

  • Muzikos, dailės, keramikos, šokio, aktorystės, menų studijų programų

  • Tiksliųjų mokslų, anglų ar kitų kalbų, kūno kultūros bei kitų pedagoginių studijų programų

  • Viešųjų ryšių, reklamos, IT studijų programų

SAVANORIAVIMO GALIMYBĖS

  • SAVO POMĖGĮ PAVERSK VEIKLA VAIKAMS

    1 kartą per savaitę (1 val.) pravesti užsiėmimą vaikams.

  • PAGALBA KASDIENĖJE VEIKLOJE

    Pagalba su vaikais veiklose, švaros ir tvarkos palaikymas „Angelų palėpės“ erdvėse, dekoracijų gamyba.

PRAKTIKANTŲ IR SAVANORIŲ ATSILIEPIMAI

VGI buvo pirmoji praktika, kurią atlikome. Ji nebuvo lengva, joje mokėmės kiekvieną dieną. Nauja diena – nauji iššūkiai. Vaikai – labai trapios asmenybės, su kuriomis reikia elgtis atsargiai O šie vaikai nėra paprasti vaikai, jie globojami ar įvaikinti, tad pats darbo pobūdis skiriasi. Šioje praktikoje reikėjo labai stengtis užmegzti ryšį su vaikais, neišsigąsti šiurkštesnio žodžio, nepriimti kritikos sau. Ne tik vaikai mokėsi iš mūsų, tačiau, turbūt, mes išmokome kur kas daugiau iš jų. Praktika „Vaiko gerovės institute“ tikrai vertinga.

Greta ir Gintarė

Praktikantės - socialinio darbo studentės

Ši praktika buvo išskirtinė palyginus su ankstesnėmis praktikomis. Visuomet maniau, kad darbas su vaikais yra lengvas, bet klydau, tai sunkus darbas, kuris reikalauja daug kantrybės ir atsakingumo. Vaikai – maži suaugusieji, prie kurių turi būti tikras ir savimi, nuo jų nieko nenuslėpsi. Todėl ši praktika buvo kupina tikrumo ir nuoširdžių šypsenų. Į šią praktikos vietą grįžčiau ir vėl, ne tik dėl atsiradusio ryšio su vaikais, bet ir dėl malonių bei draugiškų darbuotojų.

Laura

Praktikantė - socialinio darbo studentė

Volunteering here was an awesome experience both to learn more about how to work with children, and both to better integrate in Lithuania. For sure is enriching for children to interact with international volunteers, but it was nevertheless an enriching experience for me too and it can potentially be the same for any other international student who wants to give their assistance in this project.

Giovanni

Savanoris - Erasmus projektas (Italija)

PARAŠYKITE MUMS
VGI@KAUNAS.CARITAS.LT

IŠKILO KLAUSIMŲ? SKAMBINK!
+370 616 15723